haber oku

FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

BEKTAŞ ~ 05 Haziran 2013 ~ Son Dakika, Spor, Tüm Manşetler

Pazarlar’da bulunan kamu kurum ve kuruluşları arasında kaynaşmayı sağlamak, vatandaşları ve kurum çalışanlarını spora teşvik etmek amacı ile Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Kaymakamlık Kupası Futbol Turnuvası” oynanan final karşılaşması ile sona erdi.

Bir ay süren turnuvaya 12 takım katıldı. Termo Spor ile Avdan Spor takımı tüm rakiplerini eleyerek finalde karşı karşıya geldiler. Termo Spor takımı ile Avdan Spor takımı arasında oynanan final karşılaşmasının normal sünesi 2-2 tamamlandı. Penaltılarda Termo Spor 4-2 galip gelerek turnuvanın şampiyonu oldu.

Şampiyon olan Termo Spor’un kupasını İlçe Kaymakamı İshak Çınar, ikinci olan Avdan Spor’un kupasını Belediye Başkanı Ahmet Torun, turnuvada üçüncü olan Tekeler Spor’a kupayı Emniyet Amiri Ahmet Durmaz tarafından verildi.

Kaymakamlık kupası Futbol turnuvasının final maçını İlçe Kaymakamı İshak Çınar, Garnizon komutanı Cengiz Kuzu, İlçe Belediye Başkanı Ahmet Torun, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş işledi.

Pazarlar Gençlik Hizmetleri ve İlçe Müdürü Faruk Ünver, “Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğümüzün düzenlediği Kaymakamlık Futbol turnuvası sona erdi.  Bir ay devam eden turnuvaya katılan 12 takımımız mücadele verdi.   Bu turnuvaları da birer klasik haline getirerek devamlılığını sağlamak istiyoruz” dedi.

 

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: